producent rolet zewnętrznych bielsko

Firma BELTEC S.C. z siedzibą w Bukownie poszukuje pracownika na stanowisko:

Doradca Techniczno - Handlowy

w zakresie produktów przeniesienia napędu (pasy napędowe, taśmy transportujące) oraz do nowo utworzonego działu pneumatyki przemysłowej.

Opis stanowiska:

·        Pozyskiwanie nowych i obsługa obecnych klientów firmy.

·        Realizacja planów sprzedaży.

·        Budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

·        Praca w ramach jednego województwa.

Wymagania:

·        Wymagane doświadczenie handlowe w branży technicznej.

·        Preferowane osoby z branży, pracujące w charakterze handlowym.

·        Minimum wykształcenie średnie lub wyższe techniczne

·        Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta.

·        Wysoka motywacja do pracy - nastawienie na realizację celu.

·        Zdolności negocjacyjne.

·        Obsługa pakietu Office.

·        Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

·        Umowę o pracę.

·        Atrakcyjne warunki finansowe adekwatne do wiedzy oraz doświadczenia, powiązane z wynikami sprzedaży

·        Podstawa+ prowizja

·        Pracę w młodym zespole profesjonalistów w branży w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

·        Niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer, samochód służbowy)

·        Możliwość podnoszenia kwalifikacji: uczestniczenie w szkoleniach wewnętrznych oraz zewnętrznych

Osiedlowa 9
32-310 Klucze
woj. małopolskie

Sprzedaż

Bartłomiej  tel. 784 950 819

Rafał  tel. 728 832 242

e-mail: biuro@beltec.pl

Jakub  tel. 784 686 540

e-mail: jakub.kargol@beltec.pl

Biuro

Wioleta  tel. 668 451 267

e-mail: wioleta.bujak@beltec.pl

Projektowanie stron www Bielsko Pozycjonowanie Stron